BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Hlavní strana

startovky

Startovka Jičín 2.10.2021
Výsledky z roku 2016 Výsledky z roku 2017 Výsledky z roku 2018 Výsledky z roku 2019

Důležité: Informace o nakládání s osobními údaji


Postup - Přečtěte si níže uvedená pravidla přihlašování a až pak registrujte klub. Na E-mail Vám přijde heslo, se kterým se můžete do systému přihlásit přes formulář vpravo nahoře. Po přihlášení můžete přidávat skladby a jejich soutěžící a přihlašovat je na jednotlivá soutěžní kola.

Pokud budete mít jakýkoliv technický problém či dotaz, pište na bat@it4sport.cz
S dotazy na pravidla se obraťte na pořadatele závodů.


Registrační formulář

název klubu:

Zde zadaný název klubu bude na diplomech, zvolte název rozumně dlouhý.

kontaktní osoba:

E-mail:

telefon:
(devítimístné číslo)

Důležité informace k používání přihlašovacího systému
1)Vaše registrace klubů z minulých let byly zachovány i se soutěžícími. Pokud nemáte přihlašovací údaje, použijte stránku zapomenuté heslo.
2)Soutěžící jednotlivých skladeb zadejte včetně náhradníků. Věkový průměr se počítá ze všech soutěžících.
3)Přihlášky i odhlášky skladeb můžete měnit až do uzávěrky před jednotlivými závody, přesto však přihlašte skladby na plánované závody co nejdříve, ať mají pořadatelé představu o účasti. Uzávěrky jednotlivých závodů by měly být 7 dní před závodem ve 22:00. U přihlášek jsou termíny uzávěrek napsané. Pokud se budete dohlašovat po uzávěrce závodu, budete platit vyšší startovné.
4)Až do 20:00 dne před závodem můžete nastavovat, kdo ze soutěžících pojede na závod.
5)Do systému se nahrává hudební doprovod skladby ve formátu MP3. S sebou na závody si přivezte zálohu na flashdisku. Soubor můžete nahrát do 20:00 dne před závodem.
6)Každý klub by měl být registrován jen jednou. Pokud z nějakého důvodu potřebujete mít klub rozdělen na více registrací, tak jen v případě, že jednotlivé registrace nebudou mít žádné společné soutěžící.
7)Po uzávěrce daného závodu již není možné se přihlásit ani se odhlásit přes tento systém. V obou případech to musíte řešit přímo s pořadatelem závodu.
8)Startovné pro rok 2021: a) platbou přes účet do termínu uzávěrky přihlášek - 150 Kč/osobu (do tohoto termínu musí být platba připsána na účet) b) platbou přes účet po termínu uzávěrky přihlášek 170 Kč/osobu - nejpozději do středy před konáním jednotlivých závodů. c) na místě - 200 Kč/osobu - nutné přihlásit se u organizátora závodu min. den před konáním závodu do 20:00 jinak nebudete zařazeni na startovní listinu








© 2015 - 2021 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz