BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Hlavní strana

startovky

Startovka Nymburk 25.3.2018Startovka Jičín 15.4.2018Startovka Kutná Hora 28.4.2018

výsledky

Průběžné pořadí týmů Výsledky Nymburk 25.3.2018Výsledky Jičín 15.4.2018
Výsledky z roku 2016 Výsledky z roku 2017

Průběžné pořadí týmů

(Zobrazeny jsou jen týmy, které se zúčastnily nějakých závodů.)


pořadínázevklubpočetprůměrbodycelkempostup
do
finále
Aerobic Show - basic
do 6 let
1.Mickeyho námluvyAerobic club DDM UL156.4 20 20ne
1.O Pejskovi a KočičceAC KidFit Pardubice166.3 20 20ne
7 - 8 let
1.TrollovéWellness Team Lucie Novákové208.4 20 20 40ne
2.Kráska a zvířeAC KidFit Pardubice247.8 18 16 34ne
2.Rychlá rotaSport Aerobic Club LT117.3 16 18 34ne
4.Včelka MájaLA team SK Buttula Chotěboř97.2 15 15 30ne
5.Správný týmTSK Dynamik z.s.88.2 14 14ne
12 - 15 let
1.Kubánské rytmyWellness Team Lucie Novákové1513.6 20 18 38ne
2.ToreadorkyAerobic centrum Pardubice1212.3 16 20 36ne
3.Wonder WomanAC KidFit Pardubice1713.7 15 15 30ne
4.PolicajtkyLA team SK Buttula Chotěboř911.8 13 16 29ne
5.ProstřenoPohybové studio J&A Plzeň1612.6 18 18ne
6.Electro swingDDM Bílina1313.0 14 14ne
6.Holky z westernuAerobik Český Dub1613.3 14 14ne
8.NámořniceKlub sportu pro všechny Nová Paka1213.3 13 13ne
9.TiebreakAerobic Bonstep Hradec Králové1414.5 12 12ne
nad 20 let
1.Basket ladiesSport Aerobic Club LT1234.7 20 20 40ne
2.FlashdanceWellness Team Lucie Novákové837.2 18 18 36ne
3.Konec Jamese BondaSportingclub Hradec Králové939.5 16 16 32ne
4.Stars not deadAerobic club DDM ÚL1433.0 15 15ne
Aerobic Show - basic - malé týmy
9 - 11 let
1.Brazil teamB.A.Z. centrum Hradec Králové811.3 20 18 38ne
1.Narozeninová showSport Aerobic Club LT810.1 18 20 38ne
3.ŠpanělkyLA team SK Buttula Chotěboř89.7 16 16 32ne
4.PoškolačkyAerobik Český Dub99.1 15 15ne
Aerobic Show - basic - velké týmy
9 - 11 let
1.Filmový maratonAerobic centrum Pardubice2210.4 18 20 38ne
2.Alibaba a 40 loupežníkůAC KidFit Pardubice2810.7 16 18 34ne
3.Aprílové počasíSportingclub Hradec Králové1410.5 13 16 29ne
4.Jaro, léto, podzim, zimaDDM Bílina2010.5 20 20ne
5.Noc na KarlštejněPohybové studio J&A Plzeň169.8 15 15ne
6.Lásku hledej v TrollíkověAerobic club DDM UL2111.2 14 14ne
Aerobic Show - profi
7 - 8 let
1.PirátkyFit studio D, z. s.128.3 13 13ne
9 - 11 let
1.Cheerleaders Falcon TeamT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1711.0 20 20 40ne
2.Kokosy na sněhuPohybové studio J&A Plzeň179.5 18 18ne
3.Hotel TransilvánieTSK Dynamik Lysá n.L.89.8 16 16ne
12 - 16 let
1.BurlesqueM-team Praha1113.2 20 20 40ne
2.Biatlonový závodDDM Ústí nad Labem/ AT Smile2013.8 16 18 34ne
3.RioLA team SK Buttula Chotěboř1213.0 15 16 31ne
4.Slunce, seno, JZĎačkyAerobic club DDM Ústí nad Labem2515.5 18 18ne
5.Krásná pokojskáTSK Dynamik Lysá n.L.814.1 14 14ne
Dance Team
do 8 let
1.AndílciReBels Team Trutnov108.3 20 20ne
12 - 15 let
1.Falcon Zumba 2018T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1513.3 20 20 40ne
2.Zumba PartyZumba Bonstep Hradec Králové1513.1 18 18 36ne
3.FANTASTIC BABYTSM FANATIC Havlíčkův Brod1812.7 16 16ne
4.SHAKE UPAerobik studio Orel Dobříš2213.9 15 15ne
Fitness Team
7 - 8 let
1.LatinoT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku97.6 20 18 38ne
1.PonySport Aerobic Club LT68.8 18 20 38ne
3.Move your bodyStepík Nové Město nad Metují58.4 16 16 32ne
9 - 11 let
1.Kdo bude Dračí bojovník ?T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku611.1 20 20 40ne
2.LatinoSport Aerobic Club LT610.1 18 18 36ne
3.LOVELA team SK Buttula Chotěboř810.3 16 16 32ne
4.IrskoFit studio D, z. s.810.1 14 14 28ne
5.One waySportingclub HK510.0 15 12 27ne
6.Wild diamondsStepík Nové Město nad Metují610.5 13 13 26ne
7.SkotskoAlfafitness Pardubice711.1 15 15ne
8.SeňorityFit studio Energy Kolín89.0 12 12ne
15 - 16 let
1.Džuniors teamLA team SK Buttula Chotěboř815.7 18 18 36ne
1.Rychle a zběsile - Fast and FuriousAC hip hop HK615.1 20 16 36ne
3.American dreamStepík Nové Město nad Metují815.6 16 15 31ne
4.B.B.Alfafitness Pardubice1015.1 20 20ne
nad 16 let
1.Miss my bad girlStepík Nové Město nad Metují518.0 16 18 34ne
2.SpartanFit studio D, z. s.818.5 15 16 31ne
3.DevilsT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku517.4 20 20ne
3.RobbieAlfafitness Pardubice518.2 20 20ne
5.Rock teamB.A.Z. centrum Hradec Králové617.3 18 18ne
6.SeniorkyAerobic Club Diamond618.0 15 15ne
Fitness Team - malé týmy
12 - 14 let
1.SuperGirlsAC hip hop HK612.8 18 18 36ne
2.Break FreeFit studio JB Kutná Hora612.3 15 16 31ne
2.StrangersStepík Nové Město nad Metují512.4 16 15 31ne
4.Shake it offSportingclub HK512.8 14 14 28ne
5.India teamB.A.Z. centrum Hradec Králové613.0 20 20ne
5.RugbyAerobic team Lysá nad Labem512.0 20 20ne
7.TaylorT.J.Sokol Chrudim - oddíl aerobiku611.5 13 13ne
Fitness Team - velké týmy
12 - 14 let
1.Bond GirlsT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1014.3 20 20 40ne
2.SPICE GIRLSLA team SK Buttula Chotěboř713.0 18 18 36ne
3.V rytmu latinyTSK Dynamik Lysá nad Labem812.1 16 15 31ne
4.TarzanAerobic Club DDM Ústí nad Labem813.5 16 16ne
5.AnimalsAerobic Club Diamond812.0 14 14ne
6.Green DayT.J.Sokol Chrudim - oddíl aerobiku714.4 13 13ne
Step
do 8 let
1.SINGFaJJn aerobik Děčín88.2 20 18 38ne
1.Try everythingFaJJn aerobik Děčín78.2 18 20 38ne
3.Shrekovy FionyFit studio Energy Kolín87.6 16 16 32ne
4.TrollsFaJJn aerobik Děčín87.1 15 15ne
9 - 10 let
1.Bílé TygřiceAkademie Sportu Liberec - Aerobic Club BBS109.3 20 20 40ne
2.Water cupAerobik T. J. SOKOL Jičín810.1 18 16 34ne
3.Disney pártyM-team Praha108.8 15 18 33ne
4.Allez !FaJJn aerobik Děčín810.0 16 15 31ne
5.Fun FactorySport Aerobic Club LT510.4 14 14 28ne
6.Vánek a vítrTSK Dynamik z.s.109.9 13 13 26ne
7.Little starsTJ Energetik Chvaletice810.3 12 12ne
11 - 12 let
1.RIOAerobik T. J. SOKOL Jičín811.1 20 20 40ne
2.Movie starsFit studio Energy Kolín611.0 18 18 36ne
3.Holky statečnýM-team Praha710.6 16 15 31ne
4.Horečka sobotní nociFaJJn aerobik Děčín811.8 14 16 30ne
5.BritneySport Aerobic Club LT611.1 15 14 29ne
6.Irish stepyFit studio D, z. s.512.3 13 13 26ne
7.Coca colaAerobic club BBS511.2 12 12ne
13 - 14 let
1.Dívky v plamenechAerobik T. J. SOKOL Jičín814.0 20 16 36ne
1.Lara CroftM-team Praha813.1 18 18 36ne
3.EnriqueSport Aerobic Club LT612.8 16 15 31ne
4.ŠpanělkyFit studio D, z. s.614.3 14 14 28ne
5.ShakiraFitko Braník612.8 13 13 26ne
6.NásledniceArena Kolín z.s813.0 20 20ne
7.RockyFit studio Energy Kolín914.2 15 15ne
8.RebelkySokol Aerobik Hodkovice nad Mohelkou613.3 12 12ne
8.RockerkyAkademie Sportu Liberec - Aerobic Club BBS613.0 12 12ne
15 - 16 let
1.Jennifer LopezM-team Praha815.5 20 20 40ne
2.Dressed for successFaJJn aerobik Děčín816.0 18 18 36ne
3.PunkerkyAerobik T. J. SOKOL Jičín815.2 16 16 32ne
4.Its timeTJ Energetik Chvaletice716.4 15 15ne
5.The last shotAerobic team Orel Blansko616.0 14 14ne
nad 16 let
1.BelieveAC hip hop HK816.5 20 18 38ne
1.WILD DANCESFaJJn aerobik Děčín816.8 18 20 38ne
3.Charlie´s AngelsFit studio Energy Kolín717.2 16 15 31ne
4.BEPFitko Braník516.6 15 13 28ne
5.WomenAerobik T. J. SOKOL Jičín620.8 16 16ne
6.Sestry v akciAerobic club BBS519.6 14 14ne

© 2015 - 2018 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz